MXS4085-A

| panel model | MXS4085-A |
|---|---|
| Zespół Marka | Pioneer |
| Descrition | PM-OLED ,0.50 inch, 60×32 |
| płyta | PM-OLED |
| MXS4085-A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 11.25×5.97 mm |
| Zarys | 15.3×10.2×1.04 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 100 : 1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | Mono(White) |
| Kąt widzenia | |
| Sterownik IC | COG Built-in LD7032 |
| Napięcie wejściowe | 3.0/15.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Pioneer MXS4085-A.
Pioneer MXS4085-A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Pioneer MXS4085-A pdf lub szczegółowej specyfikacji Pioneer MXS4085-A lub innych wyświetlaczy LCD Pioneer, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Pioneer Dystrybutor MXS4085-A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Pioneer MXS4085-A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Pioneer MXS4085-A pdf lub szczegółowej specyfikacji Pioneer MXS4085-A lub innych wyświetlaczy LCD Pioneer, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Pioneer Dystrybutor MXS4085-A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "MXS4085-A"
- Pioneer MXS4085-A
- Arkusz danych MXS4085-A
- Obraz MXS4085-A
- Cena MXS4085-A
- Dystrybutor MXS4085-A

