Przegląd
Specyfikacja
NDS0708001280-31

NDS0708001280-31 Podstawowe informacje
| panel model | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| Zespół Marka | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
NDS0708001280-31 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 215 PPI |
| Współczynnik proporcji | 10:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.03925×0.11775 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.11775×0.11775 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 94.2×150.72 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 104.32×161.67 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 2.6/4.19 (Typ./Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
NDS0708001280-31 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Biała odmiana | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
NDS0708001280-31 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
NDS0708001280-31 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 5S5P |
| Kształt lampy | Array |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | 3.0/5.5V (Min./Max.) |
NDS0708001280-31 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | DDK - FF12-31A-R11B, Pitch:0.3 mm, Pin:31 pins |
