Przegląd
Specyfikacja
Q070LRE-LB1

Q070LRE-LB1 Podstawowe informacje
| panel model | Q070LRE-LB1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| Q070LRE-LB1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 °C |
Q070LRE-LB1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 169 PPI |
| Współczynnik proporcji | 17:10 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Waga | 105g (Max.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Aktywny obszar | 153.6×90 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 164.1×102.6 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.25 (Max.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
Q070LRE-LB1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.33/1.43 (Typ.Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
Q070LRE-LB1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowite zużycie energii | 2.4W (Max.) |
Q070LRE-LB1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 4S5P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 20K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 11.6/12.0/14.0V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 100mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
Q070LRE-LB1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.7V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 540/648mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | DDK - FF12-31A-R11B, Pitch:0.3 mm, Pin:31 pins |
