QD14TL02 Rev.03

| panel model | QD14TL02 Rev.03 |
|---|---|
| Zespół Marka | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| QD14TL02 Rev.03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 303.74×189.84 mm |
| Zarys | 320×206×5.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu QDI QD14TL02 Rev.03.
QDI QD14TL02 Rev.03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD14TL02 Rev.03 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD14TL02 Rev.03 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD14TL02 Rev.03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
QDI QD14TL02 Rev.03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD14TL02 Rev.03 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD14TL02 Rev.03 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD14TL02 Rev.03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "QD14TL02 Rev.03"
- QDI QD14TL02 Rev.03
- Arkusz danych QD14TL02 Rev.03
- Obraz QD14TL02 Rev.03
- Cena QD14TL02 Rev.03
- Dystrybutor QD14TL02 Rev.03

