QD17VL01 Rev.01

| panel model | QD17VL01 Rev.01 |
|---|---|
| Zespół Marka | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| QD17VL01 Rev.01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.64×258.48 mm |
| Zarys | 393×286 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/65/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu QDI QD17VL01 Rev.01.
QDI QD17VL01 Rev.01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD17VL01 Rev.01 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD17VL01 Rev.01 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD17VL01 Rev.01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
QDI QD17VL01 Rev.01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD17VL01 Rev.01 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD17VL01 Rev.01 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD17VL01 Rev.01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "QD17VL01 Rev.01"
- QDI QD17VL01 Rev.01
- Arkusz danych QD17VL01 Rev.01
- Obraz QD17VL01 Rev.01
- Cena QD17VL01 Rev.01
- Dystrybutor QD17VL01 Rev.01

