RGS11096064YW000

| panel model | RGS11096064YW000 |
|---|---|
| Zespół Marka | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 96×64 |
| płyta | PM-OLED |
| RGS11096064YW000 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 23.49×15.65 mm |
| Zarys | 29×21×1.71 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | Mono(Yellow) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 105Hz |
| Sterownik IC | TAB Built-in SSD1325 |
| Interfejs sygnału | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 12/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu RiTdisplay RGS11096064YW000.
RiTdisplay RGS11096064YW000 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty RiTdisplay RGS11096064YW000 pdf lub szczegółowej specyfikacji RiTdisplay RGS11096064YW000 lub innych wyświetlaczy LCD RiTdisplay, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od RiTdisplay Dystrybutor RGS11096064YW000 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS11096064YW000 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty RiTdisplay RGS11096064YW000 pdf lub szczegółowej specyfikacji RiTdisplay RGS11096064YW000 lub innych wyświetlaczy LCD RiTdisplay, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od RiTdisplay Dystrybutor RGS11096064YW000 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "RGS11096064YW000"
- RiTdisplay RGS11096064YW000
- Arkusz danych RGS11096064YW000
- Obraz RGS11096064YW000
- Cena RGS11096064YW000
- Dystrybutor RGS11096064YW000
