Przegląd
Specyfikacja
RGS13128064WR002

RGS13128064WR002 Podstawowe informacje
| panel model | RGS13128064WR002 |
|---|---|
| Zespół Marka | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×64 |
| płyta | PM-OLED |
| RGS13128064WR002 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias | P36701 |
| Temp. | - |
| Temperatura robocza. | -40 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | Interface Type: CPU,IIC |
RGS13128064WR002 Właściwości mechaniczne
| Alias | P36701 |
|---|---|
| Temp. | - |
| Temperatura robocza. | -40 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | Interface Type: CPU,IIC |
| Rozkład | 128×64 |
| Pitch (mm) | - |
| Format pikseli | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | - |
| Aktywny obszar (mm) | 29.42(H) × 14.7(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 34.42(H) × 21.36(V) |
| Głębokość (mm) | |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
RGS13128064WR002 Właściwości optyczne
| Alias | P36701 |
|---|---|
| Temp. | - |
| Temperatura robocza. | -40 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | Interface Type: CPU,IIC |
| Rozkład | 128×64 |
| Pitch (mm) | - |
| Format pikseli | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | - |
| Aktywny obszar (mm) | 29.42(H) × 14.7(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 34.42(H) × 21.36(V) |
| Głębokość (mm) | |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 0.01 (Typ.) |
| Białe współrzędne | Wx:0.300; Wy:0.300 |
| Wyświetl kolory | Mono(White) (1-bit) |
RGS13128064WR002 Cecha Electronics
| Alias | P36701 |
|---|---|
| Temp. | - |
| Temperatura robocza. | -40 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | Interface Type: CPU,IIC |
| Rozkład | 128×64 |
| Pitch (mm) | - |
| Format pikseli | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | - |
| Aktywny obszar (mm) | 29.42(H) × 14.7(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 34.42(H) × 21.36(V) |
| Głębokość (mm) | |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 0.01 (Typ.) |
| Białe współrzędne | Wx:0.300; Wy:0.300 |
| Wyświetl kolory | Mono(White) (1-bit) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 105Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
RGS13128064WR002 Interfejs sygnału
| Alias | P36701 |
|---|---|
| Temp. | - |
| Temperatura robocza. | -40 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | Interface Type: CPU,IIC |
| Rozkład | 128×64 |
| Pitch (mm) | - |
| Format pikseli | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | - |
| Aktywny obszar (mm) | 29.42(H) × 14.7(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 34.42(H) × 21.36(V) |
| Głębokość (mm) | |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 0.01 (Typ.) |
| Białe współrzędne | Wx:0.300; Wy:0.300 |
| Wyświetl kolory | Mono(White) (1-bit) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 105Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Typ sygnału | CPU/SPI/I²C |
| Napięcie logiczne | - |
| Pozycja | - |
RGS13128064WR002 Układ podświetlenia
| Alias | P36701 |
|---|---|
| Temp. | - |
| Temperatura robocza. | -40 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | Interface Type: CPU,IIC |
| Rozkład | 128×64 |
| Pitch (mm) | - |
| Format pikseli | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | - |
| Aktywny obszar (mm) | 29.42(H) × 14.7(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 34.42(H) × 21.36(V) |
| Głębokość (mm) | |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 (Min.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 0.01 (Typ.) |
| Białe współrzędne | Wx:0.300; Wy:0.300 |
| Wyświetl kolory | Mono(White) (1-bit) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 105Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Typ sygnału | CPU/SPI/I²C |
| Napięcie logiczne | - |
| Pozycja | - |
| Ilość | - |
| Zastąpienie | - |
| Kształt | - |
| Dożywotni | - |
