Przegląd
Specyfikacja
RX366HDL-C07

RX366HDL-C07 Podstawowe informacje
| panel model | RX366HDL-C07 |
|---|---|
| Zespół Marka | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,36.6 inch, 1920×290 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| RX366HDL-C07 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | 1/4 cut of 42" |
RX366HDL-C07 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×290 |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 53 PPI |
| Współczynnik proporcji | >3:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1596×0.4788 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4788×0.4788 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 919.296×138.852 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 924.3×143.85 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 960×180.85 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 14/29 (Typ./Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Side mounting holes |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
RX366HDL-C07 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.311; Wy:0.351 |
| Biała odmiana | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
RX366HDL-C07 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
RX366HDL-C07 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | 32/35.2W (Typ./Max.) |
RX366HDL-C07 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 0.35/0.43A (Typ./Max.) |
| Zużycie energii panelu | 4.2/5.2W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51HL, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
