Przegląd
Specyfikacja
S035Q09-1

S035Q09-1 Podstawowe informacje
| panel model | S035Q09-1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S035Q09-1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
S035Q09-1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 115 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 73.1×55.5 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 76.9×63.84 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.27 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
S035Q09-1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 61% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
S035Q09-1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Sterownik IC | COG Built-in SSD2119 |
S035Q09-1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 6S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Żywotność lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 19.2/19.8V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 384/495mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
S035Q09-1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | CPU/RGB/SPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
| Typ interfejsu | FPC |
