S101AWX12HP

| panel model | S101AWX12HP |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S101AWX12HP cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seria | 10.1寸1280*800 |
| Słowa kluczowe Desc. | 10.1inch, 1280*800, 650nits, 30pins, LVDS interface, TFT LCD display |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 1280×800 |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 216.96 (W) × 135.6 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 239.62 (W) × 151 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.47 mm |
| Rodzina LC | IPS Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 650 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolory Ilość | 16.7M |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | LVDS |
| Kołki interfejsu | 30 Pins |
| Panel dotykowy | Touch Optional |
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CDTECH S101AWX12HP.
CDTECH S101AWX12HP są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S101AWX12HP pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S101AWX12HP lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S101AWX12HP na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101AWX12HP są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S101AWX12HP pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S101AWX12HP lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S101AWX12HP na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S101AWX12HP"
- CDTECH S101AWX12HP
- Arkusz danych S101AWX12HP
- Obraz S101AWX12HP
- Cena S101AWX12HP
- Dystrybutor S101AWX12HP
