S650DK3-KD2

| panel model | S650DK3-KD2 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S650DK3-KD2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1428.48×803.52 mm |
| Zarys | 1450.5×828.5×56.6 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 4800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (10-bit) , CIE1931 97% |
| Czas odpowiedzi | 7.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 lane , 56 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX S650DK3-KD2.
INNOLUX S650DK3-KD2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX S650DK3-KD2 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX S650DK3-KD2 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor S650DK3-KD2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX S650DK3-KD2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX S650DK3-KD2 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX S650DK3-KD2 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor S650DK3-KD2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S650DK3-KD2"
- INNOLUX S650DK3-KD2
- Arkusz danych S650DK3-KD2
- Obraz S650DK3-KD2
- Cena S650DK3-KD2
- Dystrybutor S650DK3-KD2

