Przegląd
Specyfikacja
SG12832A

SG12832A Podstawowe informacje
| panel model | SG12832A |
|---|---|
| Zespół Marka | Amson |
| Descrition | STN-LCD ,1.9 inch, 128×32 |
| płyta | STN-LCD |
| SG12832A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
SG12832A Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 128×32 |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | Rectangle |
| Zagęszczenie pikseli | 68 PPI |
| Współczynnik proporcji | >3:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 47.32×12.12 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 51.0×14.8 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 66×26 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 12.0 (Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (2-R2.0) on left, right bezel |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
SG12832A Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Monochrome () |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
SG12832A Cecha Electronics
| Sterownik IC | COB Built-in ST7920 |
|---|---|
| Metoda jazdy | Duty: 1/16 |
SG12832A Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | YG-LED |
SG12832A Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | CPU |
|---|---|
| Klasa sygnału | 8-bit parallel |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 2.5/4.5mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Pad |
