ST2751A01-1

| panel model | ST2751A01-1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CSOT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| ST2751A01-1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 607.528×345.024 mm |
| Zarys | 620.46×359.485 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CSOT ST2751A01-1.
CSOT ST2751A01-1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CSOT ST2751A01-1 pdf lub szczegółowej specyfikacji CSOT ST2751A01-1 lub innych wyświetlaczy LCD CSOT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CSOT Dystrybutor ST2751A01-1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CSOT ST2751A01-1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CSOT ST2751A01-1 pdf lub szczegółowej specyfikacji CSOT ST2751A01-1 lub innych wyświetlaczy LCD CSOT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CSOT Dystrybutor ST2751A01-1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "ST2751A01-1"
- CSOT ST2751A01-1
- Arkusz danych ST2751A01-1
- Obraz ST2751A01-1
- Cena ST2751A01-1
- Dystrybutor ST2751A01-1

