Przegląd
Specyfikacja
SVGA060SW

SVGA060SW Podstawowe informacje
| panel model | SVGA060SW |
|---|---|
| Zespół Marka | OLiGHTEK |
| Descrition | AM-OLED ,0.60 inch, 800×600 |
| płyta | AM-OLED |
| SVGA060SW cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -10 ~ 40 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 65 °C |
SVGA060SW Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(LCR)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | LCR Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 1683 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.005×0.015 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.015×0.015 mm (H×V) |
| Waga | 1.8g (Max.) |
| Aktywny obszar | 12.06×9.06 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 19.8×15.2 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 4.6 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
SVGA060SW Właściwości optyczne
| Jasność | 100 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | Grayscale(W) (8-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.300; Wy:0.350 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
SVGA060SW Cecha Electronics
| Całkowite zużycie energii | 150mW (Max.) |
|---|
SVGA060SW Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Żywotność lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
