Przegląd
Specyfikacja
SVGA097SG

SVGA097SG Podstawowe informacje
| panel model | SVGA097SG |
|---|---|
| Zespół Marka | OLiGHTEK |
| Descrition | AM-OLED ,0.97 inch, 800×600 |
| płyta | AM-OLED |
| SVGA097SG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -10 ~ 40 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 65 °C |
SVGA097SG Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(LCR)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | LCR Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 1026 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0083×0.0246 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0246×0.0246 mm (H×V) |
| Waga | 1.8g (Max.) |
| Aktywny obszar | 19.78×14.86 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 26×26 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 4.6 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
SVGA097SG Właściwości optyczne
| Jasność | 1500 cd/m² (Min.) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | Grayscale(G) (8-bit) |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
SVGA097SG Cecha Electronics
| Całkowite zużycie energii | 600mW (Max.) |
|---|
SVGA097SG Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Żywotność lampy | 20K(Typ.) (Hours) |
