Przegląd
Specyfikacja
T-51512D121J-FW-A-AGN
T-51512D121J-FW-A-AGN Podstawowe informacje
| panel model | T-51512D121J-FW-A-AGN |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51512D121J-FW-A-AGN cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | AA121SL10 |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 80 °C |
| Uwagi | NCM |
T-51512D121J-FW-A-AGN Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 82 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Waga | 720g (Typ.) |
| Powierzchnia | Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktywny obszar | 246×184.5 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 249.0×187.5 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 280×210 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 12.0 (Typ.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left bezel, right slugs |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
T-51512D121J-FW-A-AGN Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biała odmiana | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
T-51512D121J-FW-A-AGN Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (180°) |
T-51512D121J-FW-A-AGN Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Ilość lampy | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Żywotność lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa Wymienna | Replaceable |
| Napięcie lampy | 540V (Typ.) |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość pracy lampy | 30/60KHz (Min./Max.) |
| Napięcie rozruchu lampy | 1000/1200/1290V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
T-51512D121J-FW-A-AGN Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 340/500mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF9B-41P-1V(32), Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
