Przegląd
Specyfikacja
T-51514D084J-FW-A-AA
T-51514D084J-FW-A-AA Podstawowe informacje
| panel model | T-51514D084J-FW-A-AA |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51514D084J-FW-A-AA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | AA084VB02 |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
T-51514D084J-FW-A-AA Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 95 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Waga | 420g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 174.9×132.2 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 221×152.4 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 10.58 (Typ.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
T-51514D084J-FW-A-AA Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.330; Wy:0.340 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
T-51514D084J-FW-A-AA Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
T-51514D084J-FW-A-AA Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Ilość lampy | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Żywotność lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa Wymienna | Replaceable |
| Napięcie lampy | 465V (Typ.) |
| Prąd lampy | 5.0/6.0mA (Typ./Max.) |
| Częstotliwość pracy lampy | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Napięcie rozruchu lampy | 980V (Min.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
T-51514D084J-FW-A-AA Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 240/400mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - IL-FPR-40S-VF-E1500, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
