T-51515D104J-FW-A-AA
| panel model | T-51515D104J-FW-A-AA |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51515D104J-FW-A-AA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Zarys | 243×181.6×12.7 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA.
OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51515D104J-FW-A-AA na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51515D104J-FW-A-AA na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T-51515D104J-FW-A-AA"
- OPTREX T-51515D104J-FW-A-AA
- Arkusz danych T-51515D104J-FW-A-AA
- Obraz T-51515D104J-FW-A-AA
- Cena T-51515D104J-FW-A-AA
- Dystrybutor T-51515D104J-FW-A-AA

