Przegląd
Specyfikacja
T-51570GD022J-MLW-AGN
T-51570GD022J-MLW-AGN Podstawowe informacje
| panel model | T-51570GD022J-MLW-AGN |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51570GD022J-MLW-AGN cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
T-51570GD022J-MLW-AGN Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 128 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:5 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Waga | 13.7g (Max.) |
| Aktywny obszar | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 40.8×55 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.6 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
T-51570GD022J-MLW-AGN Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Jasność | 120 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 20:1 (Typ.) (Reflective) |
| Czas odpowiedzi | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.323; Wy:0.350 |
| Biała odmiana | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Współczynnik odbicia | 18% (Typ.) |
| Światło słoneczne do czytania | Y |
T-51570GD022J-MLW-AGN Cecha Electronics
| Skanowanie wsteczne | No |
|---|---|
| Sterownik IC | Built-in IS2100 + IS2200 |
T-51570GD022J-MLW-AGN Układ podświetlenia
| Typ lampy | WLED |
|---|---|
| Ilość lampy | 4S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Napięcie lampy | 13.2/14.8V (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
T-51570GD022J-MLW-AGN Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 2.8V (Typ.)(VCC) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | VSS≤VIL≤0.2VCC; 0.8VCC≤VIH≤VCC |
| Typ interfejsu | FPC |
