T-51863D150J-FW-A-AA
| panel model | T-51863D150J-FW-A-AA |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51863D150J-FW-A-AA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 304.1×228.1 mm |
| Zarys | 326×255 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA.
OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51863D150J-FW-A-AA na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51863D150J-FW-A-AA na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T-51863D150J-FW-A-AA"
- OPTREX T-51863D150J-FW-A-AA
- Arkusz danych T-51863D150J-FW-A-AA
- Obraz T-51863D150J-FW-A-AA
- Cena T-51863D150J-FW-A-AA
- Dystrybutor T-51863D150J-FW-A-AA

