T370XW01 V1

| panel model | T370XW01 V1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T370XW01 V1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 819.6×460.8 mm |
| Zarys | 877×514.6 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/5 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO T370XW01 V1.
AUO T370XW01 V1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T370XW01 V1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T370XW01 V1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T370XW01 V1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO T370XW01 V1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T370XW01 V1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T370XW01 V1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T370XW01 V1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T370XW01 V1"
- AUO T370XW01 V1
- Arkusz danych T370XW01 V1
- Obraz T370XW01 V1
- Cena T370XW01 V1
- Dystrybutor T370XW01 V1

