TCG043WQLBAANN-GN00

| panel model | TCG043WQLBAANN-GN00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG043WQLBAANN-GN00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 95.04×53.856 mm |
| Zarys | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 46% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00.
Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG043WQLBAANN-GN00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG043WQLBAANN-GN00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG043WQLBAANN-GN00"
- Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00
- Arkusz danych TCG043WQLBAANN-GN00
- Obraz TCG043WQLBAANN-GN00
- Cena TCG043WQLBAANN-GN00
- Dystrybutor TCG043WQLBAANN-GN00

