TCG057VGLCAJ-G00

| panel model | TCG057VGLCAJ-G00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG057VGLCAJ-G00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 640(RGB)×480 [VGA] |
| Aktywny obszar | 115.2(H)×86.4(V) mm |
| Obszar bezel | 118.4(H)×89.6(V) mm |
| Luminancja | 600 cd/m² (Typ.) |
| Zobacz kierunek | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Obsługuje kolor | 262K 52% (CIE1931) |
| Waga | - |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Zarys Dim. | 144(H)×104.8(V) ×13.5(D) mm |
| Leczenie | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Czas odpowiedzi | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tryb pracy | TN, Normally White |
| Źródło światła | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 33 pins Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , Connector |
| Zasilacz | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 80 °C ; Vibration Level: 6.0G (58.8 m/s²) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG057VGLCAJ-G00.
Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG057VGLCAJ-G00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG057VGLCAJ-G00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG057VGLCAJ-G00"
- Kyocera TCG057VGLCAJ-G00
- Arkusz danych TCG057VGLCAJ-G00
- Obraz TCG057VGLCAJ-G00
- Cena TCG057VGLCAJ-G00
- Dystrybutor TCG057VGLCAJ-G00

