Przegląd
Specyfikacja
TCG085WV1AB-G01

TCG085WV1AB-G01 Podstawowe informacje
| panel model | TCG085WV1AB-G01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WV1AB-G01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -10 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 80 °C |
TCG085WV1AB-G01 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 109 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Aktywny obszar | 184.8×110.88 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 186.8×112.9 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 210.7×130.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 12.2 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TCG085WV1AB-G01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biała odmiana | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TCG085WV1AB-G01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
TCG085WV1AB-G01 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Ilość lampy | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Żywotność lampy | 75K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 680V (Typ.) |
| Prąd lampy | 2.0/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość pracy lampy | 30/100KHz (Min./Max.) |
| Napięcie rozruchu lampy | 1170/1840V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | Optional |
TCG085WV1AB-G01 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | TBD |
| Zużycie energii panelu | TBD |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | IRISO - IMSA-9637S-40C-TB, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
