Przegląd
Specyfikacja
TCG085WVLCH-H01

TCG085WVLCH-H01 Podstawowe informacje
| panel model | TCG085WVLCH-H01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLCH-H01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TCG085WVLCH-H01 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 109 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| Aktywny obszar | 184.8×110.88 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 187.4×113.5 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 210×134 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 10.37±0.75 mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (2 pcs) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive, Glass / Glass) |
TCG085WVLCH-H01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biała odmiana | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TCG085WVLCH-H01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (180°) |
TCG085WVLCH-H01 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 18.0/21.2V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 60mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
TCG085WVLCH-H01 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 260/340mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - FH33-40S-0.5SH(10), Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
