Przegląd
Specyfikacja
TCG104SVLQ*PNN-AN*55

TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Podstawowe informacje
| panel model | TCG104SVLQ*PNN-AN*55 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLQ*PNN-AN*55 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Inne imię | T-55787GD104J-LW-AHN |
| Temperatura OP | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Właściwości optyczne
| Inne imię | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| Temperatura OP | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Luminancja | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | - |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Właściwości mechaniczne
| Inne imię | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| Temperatura OP | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Luminancja | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | - |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
| Liczba pikseli | 800(RGB)×600, SVGA |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Piksel (W × H) | 0.264×0.264 mm |
| Aktywne oglądanie | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Otwór ramek | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Całkowita głębokość | 10.8 (Typ.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Masa | 475g |
| Powierzchnia | Antiglare |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Interfejs sygnału
| Inne imię | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| Temperatura OP | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Luminancja | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | - |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
| Liczba pikseli | 800(RGB)×600, SVGA |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Piksel (W × H) | 0.264×0.264 mm |
| Aktywne oglądanie | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Otwór ramek | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Całkowita głębokość | 10.8 (Typ.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Masa | 475g |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Prąd wejściowy | 250/300mA (Typ./Max.) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Konsumpcja | - |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Pozycja | - |
| Smoła | Pins |
| Ilość | Pin Assignment |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Układ podświetlenia
| Inne imię | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| Temperatura OP | -30 ~ 80 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Luminancja | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | - |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
| Liczba pikseli | 800(RGB)×600, SVGA |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Piksel (W × H) | 0.264×0.264 mm |
| Aktywne oglądanie | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Otwór ramek | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Całkowita głębokość | 10.8 (Typ.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Masa | 475g |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Prąd wejściowy | 570/740mA (Typ./Max.) |
| Napięcie wejściowe | 12.0±1.2V |
| Konsumpcja | - |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Pozycja | - |
| Smoła | Pins |
| Ilość | 8S4P |
| Typ lampy | WLED |
| Wymieniać się | - |
| Kształt lampy | 4 strings |
| Żywotność lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
