TD026TTEA1

| panel model | TD026TTEA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.6 inch, 480×640 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| TD026TTEA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 39.24×52.3 mm |
| Zarys | 46.8×65.7 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | WLED |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TPO TD026TTEA1.
TPO TD026TTEA1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TPO TD026TTEA1 pdf lub szczegółowej specyfikacji TPO TD026TTEA1 lub innych wyświetlaczy LCD TPO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TPO Dystrybutor TD026TTEA1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TPO TD026TTEA1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TPO TD026TTEA1 pdf lub szczegółowej specyfikacji TPO TD026TTEA1 lub innych wyświetlaczy LCD TPO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TPO Dystrybutor TD026TTEA1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TD026TTEA1"
- TPO TD026TTEA1
- Arkusz danych TD026TTEA1
- Obraz TD026TTEA1
- Cena TD026TTEA1
- Dystrybutor TD026TTEA1
