TM020GDHL2

| panel model | TM020GDHL2 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 220×176 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM020GDHL2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 38.28×30.62 mm |
| Zarys | 46.4×42.8 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/65/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 38 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM020GDHL2.
TIANMA TM020GDHL2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM020GDHL2 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM020GDHL2 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM020GDHL2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020GDHL2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM020GDHL2 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM020GDHL2 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM020GDHL2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM020GDHL2"
- TIANMA TM020GDHL2
- Arkusz danych TM020GDHL2
- Obraz TM020GDHL2
- Cena TM020GDHL2
- Dystrybutor TM020GDHL2

