TM024HDH59

| panel model | TM024HDH59 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM024HDH59 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 36.72×48.96 mm |
| Zarys | 42.62×60.26×2.65 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 53% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM024HDH59.
TIANMA TM024HDH59 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM024HDH59 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM024HDH59 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM024HDH59 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM024HDH59 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM024HDH59 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM024HDH59 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM024HDH59 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM024HDH59"
- TIANMA TM024HDH59
- Arkusz danych TM024HDH59
- Obraz TM024HDH59
- Cena TM024HDH59
- Dystrybutor TM024HDH59

