TM024HDZ58

| panel model | TM024HDZ58 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM024HDZ58 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 36.72×48.96 mm |
| Zarys | 42.72×60.26×2.9 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 37 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM024HDZ58.
TIANMA TM024HDZ58 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM024HDZ58 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM024HDZ58 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM024HDZ58 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM024HDZ58 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM024HDZ58 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM024HDZ58 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM024HDZ58 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM024HDZ58"
- TIANMA TM024HDZ58
- Arkusz danych TM024HDZ58
- Obraz TM024HDZ58
- Cena TM024HDZ58
- Dystrybutor TM024HDZ58

