Przegląd
Specyfikacja
TM040YYSA21

TM040YYSA21 Podstawowe informacje
| panel model | TM040YYSA21 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM040YYSA21 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | 36pcs/Cut |
TM040YYSA21 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×800 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 235 PPI |
| Współczynnik proporcji | 3:5 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.036×0.108 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.108×0.108 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 51.84×86.4 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 54.74×93.35 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.0 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
TM040YYSA21 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Transmisyjność | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TM040YYSA21 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
