Przegląd
Specyfikacja
TM040YYSPA1

TM040YYSPA1 Podstawowe informacje
| panel model | TM040YYSPA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×854 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM040YYSPA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TM040YYSPA1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×854 (FWVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 243 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.03475×0.10425 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.10425×0.10425 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Aktywny obszar | 50.04×89.02 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 53.04×96.23 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.0 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
TM040YYSPA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | SFT, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 71% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Transmisyjność | 4.23% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TM040YYSPA1 Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Suggest NT35510, OTM8009A |
|---|
TM040YYSPA1 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
