Przegląd
Specyfikacja
TM050NDH01

TM050NDH01 Podstawowe informacje
| panel model | TM050NDH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050NDH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
TM050NDH01 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 109 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 110.88×62.83 mm (H×V) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
TM050NDH01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 280 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.293; Wy:0.325 |
| Biała odmiana | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TM050NDH01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
TM050NDH01 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 6S2P |
| Kształt lampy | Array |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
TM050NDH01 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Typ interfejsu | FPC |
