Przegląd
Specyfikacja
TM050QDH15

TM050QDH15 Podstawowe informacje
| panel model | TM050QDH15 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH15 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Inne imię | - |
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| funkcje |
TM050QDH15 Właściwości optyczne
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| funkcje | |
| Luminancja | - |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | - |
| Szybkość reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | - |
| Obsługuje kolor | 16.7M (6-bit + Dithering) |
TM050QDH15 Właściwości mechaniczne
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| funkcje | |
| Luminancja | - |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | - |
| Szybkość reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | - |
| Obsługuje kolor | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Liczba pikseli | 640(RGB)×480 [VGA] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0529×0.1587 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1587×0.1587 mm |
| Aktywne oglądanie | 101.568(W)×76.176(H) mm |
| Ogólnie Dim. | - |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
TM050QDH15 Układ podświetlenia
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | - |
| funkcje | |
| Luminancja | - |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | - |
| Szybkość reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | - |
| Obsługuje kolor | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Liczba pikseli | 640(RGB)×480 [VGA] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0529×0.1587 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1587×0.1587 mm |
| Aktywne oglądanie | 101.568(W)×76.176(H) mm |
| Ogólnie Dim. | - |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Kształt lampy | - |
| Typ lampy | WLED |
| Pozycja | Edge light type |
| Wymieniać się | - |
| Ilość | - |
| Życie | - |
