Przegląd
Specyfikacja
TM050QDH16

TM050QDH16 Podstawowe informacje
| panel model | TM050QDH16 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH16 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TM050QDH16 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 160 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0529×0.1587 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1587×0.1587 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 101.568×76.176 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 113.6×88.4 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 8.1/10.0 (Typ./Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (4-Φ3.4) on left, right slugs |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TM050QDH16 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.300; Wy:0.313 |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TM050QDH16 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | Built-in HX8664-B + HX8292-A |
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
TM050QDH16 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 3S5P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 9.6V (Typ.) |
| Prąd lampy | 100mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 0.96W (Typ.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Sterownik lampy | No |
TM050QDH16 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/10.0/18.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Zużycie energii panelu | TBD |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.2VDD; 0.8VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
