Przegląd
Specyfikacja
TM050RBH02

TM050RBH02 Podstawowe informacje
| panel model | TM050RBH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050RBH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | down side FPC |
TM050RBH02 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 188 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 111.1×67.9 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 4.65 (Max.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
TM050RBH02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TM050RBH02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | Built-in HX8264 + HX8664-B |
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
TM050RBH02 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 7S2P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 20K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 23.1V (Typ.) |
| Prąd lampy | 40mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 0.93W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
TM050RBH02 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | TBD |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD1≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
