TM080SDH02
| panel model | TM080SDH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | AVIC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM080SDH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 162×121.5 mm |
| Zarys | 183×141×5.9 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S9P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/12.5/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AVIC TM080SDH02.
AVIC TM080SDH02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AVIC TM080SDH02 pdf lub szczegółowej specyfikacji AVIC TM080SDH02 lub innych wyświetlaczy LCD AVIC, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AVIC Dystrybutor TM080SDH02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AVIC TM080SDH02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AVIC TM080SDH02 pdf lub szczegółowej specyfikacji AVIC TM080SDH02 lub innych wyświetlaczy LCD AVIC, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AVIC Dystrybutor TM080SDH02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM080SDH02"
- AVIC TM080SDH02
- Arkusz danych TM080SDH02
- Obraz TM080SDH02
- Cena TM080SDH02
- Dystrybutor TM080SDH02

