Przegląd
Specyfikacja
TV106WAB-NS0

TV106WAB-NS0 Podstawowe informacje
| panel model | TV106WAB-NS0 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×1920 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TV106WAB-NS0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | - |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Odporność na wibracje | - |
| Specyficzne funkcje |
TV106WAB-NS0 Właściwości mechaniczne
| Alias modelu | - |
|---|---|
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Odporność na wibracje | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Rozkład | 1280(RGB)×1920 |
| Układ pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Obszar aktywny (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Obszar obramowania (W × H) | - |
| Wymiar konturu (szer. × wys.) | 153.392×232.688 mm |
| Zarys głębi | 0.79 (Typ.) mm |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Współczynnik proporcji | 2:3 (W : H) |
| Orientacja | Portrait type |
| Grubość płyty | 0.25+0.25 mm |
| Osłona panelu | - |
| Waga | 62.0g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
TV106WAB-NS0 Właściwości optyczne
| Alias modelu | - |
|---|---|
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Odporność na wibracje | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Rozkład | 1280(RGB)×1920 |
| Układ pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Obszar aktywny (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Obszar obramowania (W × H) | - |
| Wymiar konturu (szer. × wys.) | 153.392×232.688 mm |
| Zarys głębi | 0.79 (Typ.) mm |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Współczynnik proporcji | 2:3 (W : H) |
| Orientacja | Portrait type |
| Grubość płyty | 0.25+0.25 mm |
| Osłona panelu | - |
| Waga | 62.0g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Tryb pracy | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | - |
| Ilość koloru | 16.7M (8-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | - |
TV106WAB-NS0 Cecha Electronics
| Alias modelu | - |
|---|---|
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Odporność na wibracje | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Rozkład | 1280(RGB)×1920 |
| Układ pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Obszar aktywny (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Obszar obramowania (W × H) | - |
| Wymiar konturu (szer. × wys.) | 153.392×232.688 mm |
| Zarys głębi | 0.79 (Typ.) mm |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Współczynnik proporcji | 2:3 (W : H) |
| Orientacja | Portrait type |
| Grubość płyty | 0.25+0.25 mm |
| Osłona panelu | - |
| Waga | 62.0g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Tryb pracy | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | - |
| Ilość koloru | 16.7M (8-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | - |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
TV106WAB-NS0 Interfejs sygnału
| Alias modelu | - |
|---|---|
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Odporność na wibracje | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Rozkład | 1280(RGB)×1920 |
| Układ pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Obszar aktywny (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Obszar obramowania (W × H) | - |
| Wymiar konturu (szer. × wys.) | 153.392×232.688 mm |
| Zarys głębi | 0.79 (Typ.) mm |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Współczynnik proporcji | 2:3 (W : H) |
| Orientacja | Portrait type |
| Grubość płyty | 0.25+0.25 mm |
| Osłona panelu | - |
| Waga | 62.0g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Tryb pracy | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | - |
| Ilość koloru | 16.7M (8-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | - |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Bieżące wejście | 90±10mA |
| Wejście napięciowe | 3.3V (Typ.) |
| Konsumpcja | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| Pozycja | - |
| Berło | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Ilość | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| Kołki | 90 pins |
| Przydzielenie pinu |
TV106WAB-NS0 Układ podświetlenia
| Alias modelu | - |
|---|---|
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Odporność na wibracje | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Rozkład | 1280(RGB)×1920 |
| Układ pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Piksel (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Obszar aktywny (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Obszar obramowania (W × H) | - |
| Wymiar konturu (szer. × wys.) | 153.392×232.688 mm |
| Zarys głębi | 0.79 (Typ.) mm |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Współczynnik proporcji | 2:3 (W : H) |
| Orientacja | Portrait type |
| Grubość płyty | 0.25+0.25 mm |
| Osłona panelu | - |
| Waga | 62.0g (Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Tryb pracy | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | - |
| Ilość koloru | 16.7M (8-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | - |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Bieżące wejście | 90±10mA |
| Wejście napięciowe | 3.3V (Typ.) |
| Konsumpcja | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| Pozycja | - |
| Berło | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Ilość | - |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| Kołki | 90 pins |
| Przydzielenie pinu | |
| Kształt | - |
| Życie (godziny) | - |
| Zastąpienie | - |
| Bez kierowcy B / L | No |
