TX09D71VM1CAA

| panel model | TX09D71VM1CAA |
|---|---|
| Zespół Marka | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TX09D71VM1CAA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 53.64×71.52 mm |
| Zarys | 64×86×5.5 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/80/40 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/8.48/15.0/-5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu HITACHI TX09D71VM1CAA.
HITACHI TX09D71VM1CAA są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HITACHI TX09D71VM1CAA pdf lub szczegółowej specyfikacji HITACHI TX09D71VM1CAA lub innych wyświetlaczy LCD HITACHI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HITACHI Dystrybutor TX09D71VM1CAA na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
HITACHI TX09D71VM1CAA są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HITACHI TX09D71VM1CAA pdf lub szczegółowej specyfikacji HITACHI TX09D71VM1CAA lub innych wyświetlaczy LCD HITACHI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HITACHI Dystrybutor TX09D71VM1CAA na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TX09D71VM1CAA"
- HITACHI TX09D71VM1CAA
- Arkusz danych TX09D71VM1CAA
- Obraz TX09D71VM1CAA
- Cena TX09D71VM1CAA
- Dystrybutor TX09D71VM1CAA

