Przegląd
Specyfikacja
TXW021
TXW021 Podstawowe informacje
| panel model | TXW021 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
TXW021 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 49 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Waga | 5.20Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| Aktywny obszar | 697.69×392.256 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 703.6×398.4 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 760×450 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 44 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TXW021 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 450 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 2500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | TBD |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TXW021 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
TXW021 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Direct light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Ilość lampy | 4 pcs |
| Kształt lampy | U shape |
| Żywotność lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 1530V (Typ.) |
| Prąd lampy | 8.5/11.0/11.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość pracy lampy | 30/60Khz (Min./Max.) |
| Napięcie rozruchu lampy | 2190/2540V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
TXW021 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 300/600mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
