TXW350029T0
| panel model | TXW350029T0 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW350029T0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Słowa kluczowe Desc. | 3.5 inch 320*240 TFT LCD display, 54 pins RGB |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD, IPS LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 320×240 |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 76.9 (W) × 63.9 (H) mm |
| Max. Głębokość | 3.15 mm |
| Rodzina LC | IPS Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 400 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/60 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolory Ilość | 262K |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | TTL |
| Kołki interfejsu | 54 Pins |
| Panel dotykowy | Touch Optional |
| Temperatura robocza. | -30 ~ 80 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TXW350029T0.
White Brand TXW350029T0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW350029T0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW350029T0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW350029T0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW350029T0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW350029T0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW350029T0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW350029T0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW350029T0"
- White Brand TXW350029T0
- Arkusz danych TXW350029T0
- Obraz TXW350029T0
- Cena TXW350029T0
- Dystrybutor TXW350029T0
