V236H1-L03

| panel model | V236H1-L03 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V236H1-L03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 521.28×293.22 mm |
| Zarys | 544.8×320.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX V236H1-L03.
CHIMEI INNOLUX V236H1-L03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX V236H1-L03 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX V236H1-L03 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor V236H1-L03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V236H1-L03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX V236H1-L03 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX V236H1-L03 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor V236H1-L03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "V236H1-L03"
- CHIMEI INNOLUX V236H1-L03
- Arkusz danych V236H1-L03
- Obraz V236H1-L03
- Cena V236H1-L03
- Dystrybutor V236H1-L03

