Przegląd
Specyfikacja
VG-9616TSWCG32

VG-9616TSWCG32 Podstawowe informacje
| panel model | VG-9616TSWCG32 |
|---|---|
| Zespół Marka | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.69 inch, 96×16 |
| płyta | PM-OLED |
| VG-9616TSWCG32 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
VG-9616TSWCG32 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 96×16 |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | Rectangle |
| Zagęszczenie pikseli | 140 PPI |
| Współczynnik proporcji | >3:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.180×0.200 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.200 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 17.26×3.18 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 19.26×5.18 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 26.3×8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.2±0.1 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
VG-9616TSWCG32 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | OLED |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Mono(White) () |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Światło słoneczne do czytania | N |
VG-9616TSWCG32 Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Built-in SSD1306 |
|---|
VG-9616TSWCG32 Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|
VG-9616TSWCG32 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | I²C |
|---|---|
| Klasa sygnału | I²C |
| Typ interfejsu | FPC |
