VVX32H100G00

| panel model | VVX32H100G00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Panasonic |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| VVX32H100G00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 697.685×392.256 mm |
| Zarys | 760×450 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 1400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Mini LVDS , 60 pins |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Panasonic VVX32H100G00.
Panasonic VVX32H100G00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Panasonic VVX32H100G00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Panasonic VVX32H100G00 lub innych wyświetlaczy LCD Panasonic, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Panasonic Dystrybutor VVX32H100G00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Panasonic VVX32H100G00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Panasonic VVX32H100G00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Panasonic VVX32H100G00 lub innych wyświetlaczy LCD Panasonic, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Panasonic Dystrybutor VVX32H100G00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "VVX32H100G00"
- Panasonic VVX32H100G00
- Arkusz danych VVX32H100G00
- Obraz VVX32H100G00
- Cena VVX32H100G00
- Dystrybutor VVX32H100G00

