28QVF2J

| panel model | 28QVF2J |
|---|---|
| Zespół Marka | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF2J cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 43.2×57.6 mm |
| Zarys | 49×69 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4S1P WLED |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 35 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.65~3.3)/(2.5~3.3)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SII 28QVF2J.
SII 28QVF2J są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SII 28QVF2J pdf lub szczegółowej specyfikacji SII 28QVF2J lub innych wyświetlaczy LCD SII, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SII Dystrybutor 28QVF2J na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SII 28QVF2J są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SII 28QVF2J pdf lub szczegółowej specyfikacji SII 28QVF2J lub innych wyświetlaczy LCD SII, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SII Dystrybutor 28QVF2J na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "28QVF2J"
- SII 28QVF2J
- Arkusz danych 28QVF2J
- Obraz 28QVF2J
- Cena 28QVF2J
- Dystrybutor 28QVF2J
