TXW220002I0
| panel model | TXW220002I0 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW220002I0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Słowa kluczowe Desc. | 2.2 inch 176*220 TFT LCD display, 20pins CPU |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 176×220 |
| Współczynnik proporcji | 4:5 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 34.85 (W) × 43.56 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 41.51 (W) × 51.26 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.2 mm |
| Rodzina LC | TN |
| Polaryzator | Transmissive |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolory Ilość | 262K |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | CPU |
| Kołki interfejsu | 20 Pins |
| Panel dotykowy | Without |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TXW220002I0.
White Brand TXW220002I0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW220002I0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW220002I0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW220002I0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW220002I0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW220002I0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW220002I0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW220002I0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW220002I0"
- White Brand TXW220002I0
- Arkusz danych TXW220002I0
- Obraz TXW220002I0
- Cena TXW220002I0
- Dystrybutor TXW220002I0
