Przegląd
Specyfikacja
AM-320240L2TMQW-B7H-F

AM-320240L2TMQW-B7H-F Podstawowe informacje
| panel model | AM-320240L2TMQW-B7H-F |
|---|---|
| Zespół Marka | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240L2TMQW-B7H-F cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 115 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 73.7×55.3 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 77.8×64.5 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.2 (Max.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 600 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 3S2P |
| Kształt lampy | Array |
| Napięcie lampy | 9.6V (Typ.) |
| Prąd lampy | 40mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 14.78mA (Typ.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
