AT070MP01

| panel model | AT070MP01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070MP01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Obszar wyświetlania | 152.4(W)×91.44(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 169.8(W)×109.7(H) ×9.4(D) mm |
| Jasność | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 200g |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Otwór ramek | 154.4(W)×93.5(H) mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Czas odpowiedzi | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Typ lampy | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Mitsubishi AT070MP01.
Mitsubishi AT070MP01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AT070MP01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AT070MP01 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AT070MP01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT070MP01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AT070MP01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AT070MP01 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AT070MP01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT070MP01"
- Mitsubishi AT070MP01
- Arkusz danych AT070MP01
- Obraz AT070MP01
- Cena AT070MP01
- Dystrybutor AT070MP01
