AT070MP11

| panel model | AT070MP11 |
|---|---|
| Zespół Marka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070MP11 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 152.4 × 91.44 (H×V) |
| Kontur (mm) | 169.8 × 109.7 × 9.4 (H×V×D) |
| Obszar ramki (mm) | 154.4 × 93.5 (H×V) |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminancja | 1300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Tryb pracy | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Głębia koloru | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Podświetlenie | WLED , 100K hours , No Driver |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Napięcie zasilające | 3.3V (Typ.) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -40 ~ 85 °C Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Mitsubishi AT070MP11.
Mitsubishi AT070MP11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AT070MP11 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AT070MP11 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AT070MP11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT070MP11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Mitsubishi AT070MP11 pdf lub szczegółowej specyfikacji Mitsubishi AT070MP11 lub innych wyświetlaczy LCD Mitsubishi, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Mitsubishi Dystrybutor AT070MP11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT070MP11"
- Mitsubishi AT070MP11
- Arkusz danych AT070MP11
- Obraz AT070MP11
- Cena AT070MP11
- Dystrybutor AT070MP11
