Przegląd
Specyfikacja
AT070WSM-NW1-3800(3G00)

AT070WSM-NW1-3800(3G00) Podstawowe informacje
| panel model | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW1-3800(3G00) cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 170 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0502×0.1432 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1506×0.1432 mm (H×V) |
| Waga | 150g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 154.22×85.92 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 157.22×88.92 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 164.9×100 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 4.8±0.3 mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kąt widzenia | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowite zużycie energii | 2.5W (Max.) |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 3S10P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 9.9/10.5V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 200mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 2.1W (Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Zużycie energii panelu | 0.21/0.25W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
